Laureaci VIII Przeglądu Szkół Muzycznych w Pruchniku

Laureaci

Lista nagrodzonych i wyróżnionych w VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych w Pruchniku.

Nagrody I stopnia

Uczestnik Klasa Szkoła Nauczyciel Akompaniator
Joanna Dec kl. 5 II st. ZSM nr 1 w Rzeszowie Ewa Bocian Wojciech Styś
Piotr Kopecki kl. 1/6 ZSM nr 1 w Rzeszowie Agnieszka Hoszowska-Jabłońska
Mikołaj Cyprian Skolimowski kl. 3/6 ZSM nr 1 w Rzeszowie Urszula Buda
Alicja Jabłońska kl. 4/6 ZSM nr 1 w Rzeszowie Adrianna Sawa Agnieszka Hoszowska-Jabłońska
Anna Naróg kl. 1 II st. ZSM nr 1 w Rzeszowie Ewa Bocian Wojciech Styś
Hubert Mika kl. 2 II st. ZSM nr 1 w Rzeszowie Krzysztof Kopeć Paweł Węgrzyn
Marcin Sokoleńko kl. 4 II st. ZSM nr 1 w Rzeszowie Krzysztof Kopeć Paweł Węgrzyn
Anna Rusin kl. 2/6 SM I st. w Głogowie Młp. Urszula Buda
Mateusz Różycki kl. 3/6 SM I st. w Kamieniu Natalia Kmita Agnieszka Jarosz
Wiktoria Guzy kl. 3/6 NSM I st. w Sokołowie Młp. Natalia Kmita Wojciech Styś
Antoni Mazur kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Jarosław Szuper Wojciech Styś
Marek Putlak kl. 3/6 PrSM II st. w Jaśle Tomasz Mazur
Piotr Sulikowski kl. 4/6 NSM I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz
Alicja Sieradzka kl. 5/6 ZSM nr 1 w Rzeszowie Urszula Buda
Dominik Mida kl. 2/4 SM I st. w Domosławicach Alena Budzinakova-Palus
Natalia Florek kl. 3/4 PSM I st. w Przeworsku Ryszard Konieczny
Maciej Wiśniowski kl. 4/4 PSM I st. w Przeworsku Wiesław Wojtas Jakub Międlar
Paweł Furman kl. 4/4 PSM I st. w Pruchniku Paweł Nowak
Wiktoria Becla kl. 2 II st. ZSM nr 2 w Rzeszowie Krzysztof Kopeć Aneta Czach
Joanna Wójcikiewicz kl. 3 II st. ZSM nr 1 w Rzeszowie Urszula Buda
Zuzanna Wąsacz Kl. 4 II st. ZSM nr 1 w Rzeszowie Ewa Bocian Wojciech Styś

Nagrody II stopnia

Uczestnik Klasa Szkoła Nauczyciel Akompaniator
Marcin Gala kl. 1/6 NSM I st. w Pruchniku Grzegorz Wójcikiewicz
Julia Stelmach kl. 1/6 SM I st. w Kamieniu Natalia Kmita Agnieszka Jarosz
Karina Wrona kl. 1/6 SM I st. w Kańczudze Jarosław Szuper Łukasz Magdziak
Maja Wach kl. 1/6 PSM I st. w Tarnobrzegu Ewa Ryś
Martyna Orłowska kl. 1/6 SM I st. w Dydni Jowita Nidecka-Kordas Tomasz Putrzyński
Jagoda Potoczny kl. 2/6 PSM I st. w Pruchniku Jowita Nidecka-Kordas Wojciech Styś
Maria Ziobrowska kl. 2/6 PSM I st. w Pruchniku Jowita Nidecka-Kordas Wojciech Styś
Szymon Fałat kl. 2/6 ZSM nr 2 w Rzeszowie Agnieszka Jarosz
Szymon Bolanowski kl. 2/6 SM I st. w Rymanowie Mieszko Szybka Łukasz Kot
Zuzanna Kopeć kl. 3/6 ZSM nr 2 w Rzeszowie Anna Pacześniak Agnieszka Jarosz
Roksana Jarosz kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Anna Misiak-Zub Wojciech Styś
Julia Białas kl. 3/6 NSM I st. w Sokołowie Młp. Natalia Kmita Wojciech Styś
Julia Tracz kl. 3/6 NSM I st. w Sokołowie Młp. Natalia Kmita Wojciech Styś
Zuzanna Wywrot kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński
Aleksander Łuczejko kl. 3/6 NSM I st. w Lesku Mieszko Szybka Łukasz Kot
Wiktoria Klocek kl. 4/6 SM I st. w Kamieniu Anna Pacześniak Agnieszka Jarosz
Julita Markowska kl. 4/6 SM I st. w Kańczudze Katarzyna Rybczyńska-Magoń Paulina Wilk
Gabriela Szcząchor kl. 5/6 SM I st. w Kamieniu Aneta Czach
Nikodem Zubel kl. 1/4 SM I st. w Dydni Paweł Kopiec Tomasz Putrzyński
Lena Białas kl. 1/4 NSM I st. w Sokołowie Młp. Magdalena Siwa-Kujawa Wojciech Styś
Wiktor Maczuga kl. 2/4 PSM I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński
Beata Rudzińska kl. 3/4 PSM I st. w Leżajsku Gabriela Wojtas
Magdalena Rydzik kl. 3/4 PSM I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński
Nikola Jedlińska kl. 3/4 PSM I st. w Pruchniku Paweł Nowak
Julia Wiącek kl. 4/4 SM I st. w Niwiskach Wojciech Fryc Jacek Gęsicki
Justyna Wojtanowicz kl. 4/4 SM I st. w Kamieniu Laura Pacześniak Agnieszka Hałdys
Mateusz Blok kl. 4/4 SM I st. w Kańczudze Anna Misiak-Zub Łukasz Magdziak
Maciej Chromik kl. 4/4 SM I st. w Kańczudze Ryszard Konieczny
Dominika Bochnak kl. 4/4 SM I st. w Kańczudze Ryszard Konieczny
Klara Szozda kl. 1 II st. PSM I i II st. w Stalowej Woli Paweł Baran
Klaudia Bajek kl. 1 II st. ZSM nr 2 w Rzeszowie Dariusz Tobiasz Aneta Czach
Martyna Rusin kl. 3 II st. PSM I i II st. w Stalowej Woli Paweł Baran
Karolina Chmiel kl. 3 II st. ZSM nr 1 w Rzeszowie Krzysztof Kopeć Paweł Węgrzyn

Nagrody III stopnia

Uczestnik Klasa Szkoła Nauczyciel Akompaniator
Milena Chrzan kl. 1/6 PSM I st. w Leżajsku Danuta Wołoszyn Gabriela Wojtas
Agata Pich kl. 1/6 PSM I st. w Pruchniku Maria Skupniewicz Wojciech Styś
Daria Żygadło kl. 2/6 PSM I st. w Przeworsku Ewa Czarnecka
Ksawery Szydłowski kl. 2/6 ZPSM w Przemyślu Marcin Kasprzyk
Sebastian Brzozowski kl. 2/6 PSM I st. w Leżajsku Wiesław Wojtas Wojciech Styś
Jakub Anioł kl. 2/6 SM I st. w Kańczudze Ryszard Konieczny
Natalia Kaszuba kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Grzegorz Wójcikiewicz
Milena Wiatr kl. 3/6 NSM I st. w Leżajsku Danuta Wołoszyn Gabriela Wojtas
Julia Madejowska kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Danuta Wołoszyn Wojciech Styś
Zuzanna Kwaśniak kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Danuta Wołoszyn Wojciech Styś
Julia Gliściak kl. 3/6 SM I st. w Dydni Jowita Nidecka-Kordas Tomasz Putrzyński
Duet: Katarzyna Kycia, Aleksandra Jasion kl. 4/6, kl. 3/4 PSM I st. w Leżajsku Danuta Wołoszyn Gabriela Wojtas
Weronika Wojciechowska kl. 1/4 PSM I st. w Pruchniku Wojciech Jurkiewicz
Bartłomiej Brzozowski kl. 1/4 NSM I st. w Leżajsku Wojciech Jurkiewicz
Wiktoria Zajdel kl. 1/4 SM I st. w Dydni Paweł Kopiec Tomasz Putrzyński
Martyna Majewska kl. 1/4 NSM I st. w Leżajsku Wojciech Jurkiewicz
Nikola Jędrzejewska kl. 2/4 SM I st. w Kamieniu Anna Pacześniak Agnieszka Jarosz
Amelia Wysocka kl. 2/4 PSM I st. w Pruchniku Jacek Łaskarzewski Wojciech Styś
Aleksandra Wróbel kl. 2/4 PSM I st. w Pruchniku Jacek Łaskarzewski Wojciech Styś
Natalia Orłowska kl. 2/4 SM I st. w Dydni Grzegorz Orzechowski
Martyna Piróg kl. 2/4 PSM I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński
Karolina Cholewa kl. 3/4 SM I st. w Kamieniu Łukasz Choiński Aneta Czach
Michał Ziętek kl. 3/4 SM I st. w Kańczudze Jarosław Szuper Łukasz Magdziak
Karolina Bandura kl. 1 II st. NSM II st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz

Wyróżnienia

Uczestnik Klasa Szkoła Nauczyciel Akompaniator
Nikola Skrabalak kl. 2/6 SM I st. w Kańczudze Katarzyna Rybczyńska-Magoń Paulina Wilk
Wojciech Niedzielski kl. 3/6 SM I st. w Niwiskach Wojciech Fryc Jacek Gęsicki
Amelia Jarosz kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Jowita Nidecka-Kordas Wojciech Styś
Patrycja Hus kl. 4/6 SM I st. w Dynowie Jowita Nidecka-Kordas Edwin Szetela
Magdalena Pacławska kl. 5/6 NSM I st. w Sieniawie Marta Szałaj Wojciech Styś
Duet: Maciej Wiśniowski, Jakub Smycz kl. 4/4, kl. 5/6 PSM I st. w Przeworsku Wiesław Wojtas
Zofia Szpak kl. 1/4 PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac
Dominik Kowalski kl. 2/4 PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac
Julia Szajnar kl. 2/4 NSM I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński
Maksymilian Miazga kl. 3/4 SM I st. w Kamieniu Agnieszka Jarosz
Magdalena Wota kl. 3/4 PSM I st. w Pruchniku Jarosław Szuper Wojciech Styś
Amelia Szpytma kl. 3/4 PSM I st. w Pruchniku Marcin Kasprzyk
Agnieszka Szeliga kl. 4/4 SSM I st. w Jeżowem Paweł Baran
Bartosz Chromik kl. 4/4 SM I st. w Kańczudze Jarosław Szuper Łukasz Magdziak
Mateusz Sochacki kl. 4/4 SM I st. w Kańczudze Jarosław Szuper Łukasz Magdziak
Oliwia Maciewicz kl. 2/6 PSM I st. w Pruchniku Maria Skupniewicz Wojciech Styś
Maria Michalska kl. 2/6 PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac
Antonina Kochanowicz kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Jowita Nidecka-Kordas Wojciech Styś
Oliwia Kuras kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac
Duet: Julia Madejowska, Wiktoria Mazur kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Danuta Wołoszyn
Maja Podolak kl. 3/6 PSM I st. w Pruchniku Marcin Kasprzyk
Wiktoria Adamska kl. 5/6 SM w Dydni Jowita Nidecka-Kordas Tomasz Putrzyński
Jakub Haracz kl. 2/4 SM I st. w Niwiskach Wojciech Fryc Jacek Gęsicki
Julia Surmiak kl. 3/4 PSM I st. w Pruchniku Grzegorz Wójcikiewicz
Jakub Solarski kl. 3/4 PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac
Zofia Rutkowska kl. 3/4 SM I st. w Kańczudze Anna Misiak-Zub Łukasz Magdziak