Harmonogram II Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku

Gitara klasyczna

Zapraszamy do zapoznania się z Harmonogramem przesłuchań konkursowych II Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku.

UWAGA – ZE WZGLĘDU NA PRZEJŚCIOWE PROBLEMY TECHNICZNE ZE SKRZYNKĄ EMAIL
W WYKAZIE MOGĄ POJAWIĆ SIĘ BRAKI. AKTUALNIE WERYFIKUJEMY WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA.

OSTATECZNA WERSJA HARMONOGRAMU ZOSTANIE ZAMIESZCZONA 23.05.2018. PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ.

II Spotkania Młodych Gitarzystów w Pruchniku
Pod Patronatem Burmistrza Pruchnika – Wacława Szkoły
26 maja 2018 rok

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ – AKTUALIZACJA (19.05.2018)

Lp. Uczestnik Kat. Szkoła Godz.
1 Wiktoria Kędziora I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu 09:00
2 Hubert Zając I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jaśle
3 Maciej Bartecki I Szkoła Muzyczna I st. w Niwiskach
4 Julia Bezara I Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach
5 Nikodem Niedzielski I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy
6 Bartłomiej Brzozowski I Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
7 Weronika Wojciechowska I Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
8 Konrad Ruchlewicz I Szkoła Muzyczna I st. w Dynowie
9 Jakub Ruchlewicz I Szkoła Muzyczna I st. w Dynowie
10 Bartłomiej Jaszcz I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy
11 Martyna Majewska I Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
12 Jakub Chachura I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu 10:00
13 Wojciech Olchowy-Ilasz I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
14 Emilia Markowicz I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu
15 Weronika Sobol I Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
16 Magdalena Ziobrowska I Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
17 Zachariasz Łuc I Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
18 Natalia Chrapek I Szkoła Muzyczna I st. w Dynowie
19 Ilona Wałach I Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
20 Olivia Młynarska I Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie
21 Zuzanna Krok I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sanoku
22 Maja Kot I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sanoku
23 Małgorzata Dunajska II Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Jaśle 11:00
24 Filip Nowacki II Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach
25 Małgorzata Królikowska II Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach
26 Weronika Kurek II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy
27 Mateusz Kwaśnik II Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie
28 Zuzanna Szałaj II Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
29 Jakub Migała II Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie
30 Wiktor Maczuga II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
31 Julia Szajnar II Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
32 Julia Żukowicz II Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie
33 Julita Jarząbek II Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach 12:30
34 Maja Radochońska II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
35 Magdalena Jasion II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
36 Radosław Stojko II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Łańcucie
37 Aleksandra Madej II Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
38 Mikołaj Bator II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
39 Julia Ziemnicka II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Miechowie
40 Weronika Czopowska II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
41 Katarzyna Wośko II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
42 Zuzanna Wywrot II Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
43 Michał Haftek II Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku 14:00
44 Magdalena Rydzik II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
45 Martyna Piróg II Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
46 Maria Bazylak II Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
47 Oliwia Szybka III Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie 14:30
48 Jakub Gazda III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
49 Julia Sabat III Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sanoku
50 Anna Płoch III Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie
51 Hubert Rużyło III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
52 Kacper Kopański III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
53 Patrycja Zając III Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Jaśle

Ogłoszenie wyników i koncert laureatów – godz. 16.00