Zapraszamy do zapoznania się z listą uczniów przyjętych do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku na rok szkolny 2022/2023.

Lp. Nazwisko Imiona Instr. Klasa Nauczyciel Uwagi
1 Baran Lena Emilia fortepian kl. 1/6 Justyna Ignac-Kycia zapis potwierdzony
2 Bazanowska Maria Alicja trąbka kl. 1/4 Jacek Łaskarzewski zapis potwierdzony
3 Bury Faustyna Zofia akordeon kl. 1/6 Krzysztof Bury zapis potwierdzony
4 Capik Karolina Magdalena gitara kl. 1/6 Mateusz Micał zapis potwierdzony
5 Chudzio Eliza Maria fortepian kl. 1/6 Justyna Ignac-Kycia zapis potwierdzony
6 Cieliczka Emilia Wiktoria flet kl. 1/4 Anna Misiak-Zub zapis potwierdzony
7 Conyers Adrian saksofon kl. 1/4 Jarosław Szuper warunkowo
8 Conyers Aleksander fortepian kl. 1/4 Maria Kulczycka warunkowo
9 Cynk Zuzanna fortepian kl. 1/4 Justyna Ignac-Kycia zapis potwierdzony
10 Dąbrowska Anna flet kl. 1/4 Anna Misiak-Zub zapis potwierdzony
11 Dryla Nikola Amelia fortepian kl. 1/4 Justyna Ignac-Kycia zapis potwierdzony
12 Dyl Maja Zofia gitara kl. 1/6 Joanna Nowak zapis potwierdzony
13 Dymek Adrian Stanisław fortepian kl. 1/6 Justyna Ignac-Kycia zapis potwierdzony
14 Fabijaniak Mateusz gitara kl. 1/4 Mateusz Micał zapis potwierdzony
15 Fedurko Martyna gitara kl. 1/6 Andrzej Antonik zapis potwierdzony
16 Fijałkowska Anna Krystyna gitara kl. 1/6 Mateusz Micał zapis potwierdzony
17 Kędzior Gracjan Rafał trąbka kl. 1/4 Jacek Łaskarzewski zapis potwierdzony
18 Kostuś Julita Janina fortepian kl. 1/6 Justyna Ignac-Kycia zapis potwierdzony
19 Kostuś Jan Julian flet kl. 1/6 Anna Misiak-Zub zapis potwierdzony
20 Kowal Emil Bartłomiej akordeon kl. 1/6 Justyna Pasternak zapis potwierdzony
21 Krzych Iga skrzypce kl. 1/6 Aleksandra Rytwińska zapis potwierdzony
22 Kulik Victoria Olivia skrzypce kl. 1/6 Maria Skupniewicz zapis potwierdzony
23 Mazur Franciszek Piotr saksofon kl. 1/4 Jarosław Szuper zapis potwierdzony
24 Mikłasz Pola Emilia fortepian kl. 1/6 Justyna Ignac-Kycia zapis potwierdzony
25 Oleszek Lena gitara kl. 1/4 Andrzej Antonik zapis potwierdzony
26 Pakuła Gracjan Adam akordeon kl. 1/6 Justyna Pasternak zapis potwierdzony
27 Pawłowska Helena skrzypce kl. 1/4 Aleksandra Rytwińska zapis potwierdzony
28 Pelc Zuzanna fortepian kl. 1/6 Honorata Kiwała zapis potwierdzony
29 Pigulska Maja gitara kl. 1/4 Joanna Nowak zapis potwierdzony
30 Potoczny Kacper akordeon kl. 1/6 Krzysztof Bury zapis potwierdzony
31 Skiba Katarzyna Zuzanna skrzypce kl. 1/4 Danuta Wołoszyn zapis potwierdzony
32 Skiba Aleksandra Wiktoria fortepian kl. 1/6 Maria Kulczycka zapis potwierdzony
33 Sosa Filip Mateusz fortepian kl. 1/4 Maria Kulczycka zapis potwierdzony
34 Starzecka Magdalena Maria fortepian kl. 1/6 Honorata Kiwała zapis potwierdzony
35 Sykała Wiktoria fortepian kl. 1/4 Maria Kulczycka zapis potwierdzony
36 Szabarkiewicz Piotr akordeon kl. 1/4 Justyna Pasternak zapis potwierdzony
37 Szczepanik Julia Maria skrzypce kl. 1/4 Maria Skupniewicz zapis potwierdzony
38 Szpak Wiktor akordeon kl. 1/6 Justyna Pasternak zapis potwierdzony
39 Szyler Antonina Maria fortepian kl. 1/4 Honorata Kiwała zapis potwierdzony
40 Szyler Adam Łukasz fortepian kl. 1/4 Honorata Kiwała zapis potwierdzony
41 Tuleja Kornelia gitara kl. 1/4 Andrzej Antonik zapis potwierdzony
42 Umer Karolina Zofia gitara kl. 1/6 Andrzej Antonik zapis potwierdzony
43 Warechowicz Milosz Oskar Charlie fortepian kl. 1/6 Łukasz Magdziak zapis potwierdzony
44 Węgrzyn Oliwia waltornia kl. 1/4 Damian Skupniewicz warunkowo
45 Wojdyła Aniela Regina skrzypce kl. 1/4 Aleksandra Rytwińska zapis potwierdzony
46 Wojtowicz Gabriel saksofon kl. 1/4 Jarosław Szuper zapis potwierdzony
47 Ziober Zuzanna Ewa klarnet kl. 1/6 Weronika Bacher-Trzeciak zapis potwierdzony
Skip to content