Wielką satysfakcję sprawili nam akordeoniścli z klasy Krzysztofa Burego. 3 grudnia 2015 roku wzięli udział w II Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej – uznanym konkursie obejmującym swoim zasięgiem szkoły muzyczne Makroregionu Podkarpackiego. Konkurs skierowany był do sekcji akordeonu i fortepianu, łącznie wzięło w nim udział 160 uczestników. Łukasz Wywrot, Joanna Jamrozik i Mikołaj Wańkowicz zmierzyli się z koleżankami i kolegami z dużych szkół w naszym województwie. Jurorzy docenili poziom prezentacji i dwójkę naszych uczniów nagrodzili dyplomami z najwyższym wyróżnieniem. W konkursie nie przyznawano miejsc. Jako jedyna szkoła w województwie otrzymaliśmy nagrodę GRAND PRIX. Trzeba zaznaczyć, że wcześniejsze osiągnięcia uczniów naszego nauczyciela zaowocowały zaproszeniem pana Krzysztofa Burego do Komisji Konkursowej II Leżajskiego Konkursu Kultury Muzycznej.

Sukcesy naszych uczniów i nauczyciel:

  • Mikołaj Wańkowicz – GRAND PRIX konkursu
  • Mikołaj Wańkowicz – wyróżnienie I stopnia
  • Joanna Jamrozik – wyróżnienie I stopnia
  • Duet: Joanna Jamrozik, Mikołaj Wańkowicz – wyróżnienie I stopnia
  • Łukasz Wywrot – wyróżnienie III stopnia
  • Krzysztof Bury, nauczyciel – dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów

 

Skip to content