Rozkład zajęć grupowych

Rozkład zajęć grupowych – rok szkolny 2019/2020 

Klasa Poniedziałek Wtorek Środa
Kl. 1/6 Kształcenie słuchu – s. 16
13.30 – 15.00 (M.W.)
Rytmika – s. 16
15.00 – 15.45 (M. W.)
Kl. 2/6 A Rytmika – s. 16
15.00 – 15.45 (M. W.)
Kształcenie słuchu – s. 16
13.30 – 15.00 (M.W.)
Kl. 2/6 B Kształcenie słuchu – s. 16
15.45 – 17.15 (M.W.)
Rytmika – s. 16
15.45 – 16.30 (M. W.)
Kl. 3/6 Kształcenie słuchu – s. 16
17.30 – 19.00 (M.W.)
Rytmika – s. 16
16.30 – 17.15 (M. W.)
Kl. 4/6 A Kształcenie słuchu – s. 16
19.00 – 20.30 (M.W.)
Audycje muzyczne – s. 7
17.30 – 18.15 (G.W.)
Kl. 4/6 B Audycje muzyczne – s. 7
18.15 – 19.00 (G.W.)
Kształcenie słuchu – s. 16
17.30 – 19.00 (M.W.)
Kl. 5/6 A Audycje muzyczne – s. 7
14.15 – 15.00 (G.W.)
Kształcenie słuchu – s. 15
13.30 – 14.15 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 15
13.30 – 14.15 (K.I.)
Kl. 5/6 B Audycje muzyczne – s. 7
13.30 – 14.15 (G.W.)
Kształcenie słuchu – s. 15
14.15 – 15.00 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 15
14.15 – 15.00 (K.I.)
Kl. 5/6 C Audycje muzyczne – s. 7
15.00 – 15.45 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 15
15.45 – 17.15 (K.I.)
Kl. 1/4  — Kształcenie słuchu – s. 16
19.00 – 20.30 (M.W.)
Kl. 2/4 A Audycje muzyczne – s. 7
15.45 – 16.30 (G.W.)
Kształcenie słuchu – s. 15
15.00 – 15.45 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 15
15.00 – 15.45 (K.I.)
Kl. 2/4 B Audycje muzyczne – s. 7
16.30 – 17.15 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 15
17.30 – 19.00 (K.I.)
Kl. 3/4 Audycje muzyczne – s. 7
19.45 – 20.30 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 15
19.00 – 19.45 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 15
19.00 – 19.45 (K.I.)
Kl. 4/4 Audycje muzyczne – s. 7
19.00 – 19.45 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 15
19.45 – 20.30 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 15
19.45 – 20.30 (K.I.)
Chór A 15.45 – 17.15 (K.I.) – s. 17
Chór B 17.30 – 19.00 (K.I.) – s. 17
Orkiestra dęta – piątek, godz. 18.00 (p. Jacek Łaskarzewski)
Zespół akordeonowy – termin do uzgodnienia z nauczycielem (p. Krzysztof Bury)

Nauczyciele:

  • Monika Witalec (M.W.)
  • Kornelia Ignas (K.I.)
  • Grzegorz Winiarski (G.W.)

Dodatkowa informacja do rozkładu zajęć grupowych:

  1. Chór lub orkiestra są obowiązkowe dla wszystkich uczniów z klas 2-4 c. 4-letn. i z klas 4-6 c. 6-letn. Zamiast chóru uczniowie sekcji akordeonu mogą uczestniczyć w zespole akordeonowym (wyboru dokonuje nauczyciel prowadzący).
  2. Wyboru zespołu akordeonowego lub chóru należy dokonać najpóźniej do 11 września 2019 roku (po uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym).
  3. Podział chóru na grupy zostanie dokonany przez nauczyciela przedmiotu do 11 września 2019 roku.

 

UWAGA – rozkład zajęć z instrumentu należy uzgadniać bezpośrednio z nauczycielami prowadzącymi.