Rozkład zajęć grupowych

Rozkład zajęć grupowych – rok szkolny 2018/2019

Klasa Poniedziałek Wtorek Środa
Kl. 1/6 A Kształcenie słuchu – s. 17
13.15 – 14.45 (M.W.)
Rytmika – s. 17
14.45 – 15.30 (M. W.)
Kl. 1/6 B Rytmika – s. 17
14.45 – 15.30 (M.W.)
Kształcenie słuchu – s. 17
13.15 – 14.45 (M.W.)
Kl. 2/6 Kształcenie słuchu – s. 17
15.30 – 17.00 (M.W.)
Rytmika – s. 17
17.15 – 18.00 (M.W.)
Kl. 3/6 A Rytmika – s. 17
17.15 – 18.00 (M.W.)
Kształcenie słuchu – s. 17
15.30 – 17.00 (M.W.)
Kl. 3/6 B Kształcenie słuchu – s. 17
18.00 – 19.30 (M.W.)
Rytmika – s. 17
18.00 – 18.45 (M.W.)
Kl. 4/6 A Kształcenie słuchu – s. 16
13.15 – 14.45 (K.I.)Audycje muzyczne – s. 8
14.45 – 15.30 (G.W.)
Kl. 4/6 B Audycje muzyczne – s. 8
14.00 – 14.45 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 16
14.45  – 16.15 (K.I.)
Kl. 4/6 C Audycje muzyczne – s. 8
15.30 – 16.15 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 16
16.15 – 17.00 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 16
19.30 – 20.15 (K.I.)
Kl. 1/4 Kształcenie słuchu – s. 17
18.45 – 20.15 (M.W.)
Kl. 2/4 Audycje muzyczne – s. 8
16.15 – 17.00 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 16
17.15 – 18.00 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 16
13.15 – 14.00 (K.I.)
Kl. 3/4 Audycje muzyczne – s. 8
17.15 –  18.00 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 16
18.00 – 18.45 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 16
14.00 – 14.45 (K.I.)
Kl. 4/4 A Audycje muzyczne – s. 8
18.00 – 18.45 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 16
18.45 – 19.30(K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 16
14.45 – 15.30 (K.I.)
Kl. 4/4 B Audycje muzyczne – s. 8
18.45 – 19.30 (G.W.)Kształcenie słuchu – s. 16
19.30 – 20.15 (K.I.)
Kształcenie słuchu – s. 16
18.45 – 19.30 (K.I.)
Chór A 15.30 – 17.00 (K.I.) – s. 16
Chór B 17.15 – 18.45 (K.I.) – s. 16
Zespół instrumentów dętych – poniedziałek, godz. 18.00 (p. Jacek Łaskarzewski)
Zespół akordeonowy – termin do uzgodnienia z nauczycielem (p. Krzysztof Bury)

Nauczyciele:

  • Monika Witalec (M.W.)
  • Kornelia Ignas (K.I.)
  • Grzegorz Winiarski (G.W.)

UWAGA – rozkład zajęć z instrumentu należy uzgadniać bezpośrednio z nauczycielami prowadzącymi.