Laureaci III Wiosennych Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku

Laureaci

Lista laureatów III Wiosennych Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Pruchnika – Wacława Szkoły

Wykonawca Kat. Szkoła Nauczyciel Nagroda
Piotr Abramczyk I Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żołyni Grzegorz Winiarski NAGRODA I STOPNIA
Jakub Sułowicz I Szkoła Muzyczna I st. w Korzennej Damian Król NAGRODA I STOPNIA
Marek  Borzemski I Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie Łukasz Chmiel NAGRODA I STOPNIA
Anna Marczak I Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku Iwona Bodziak NAGRODA I STOPNIA
Maja Kot I Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku Aleksandra Bodziak NAGRODA I STOPNIA
Mikołaj Mrozek I Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie Henryk Ek NAGRODA I STOPNIA
Milena Kubas I Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie Lucyna Chwistek-Cisło NAGRODA II STOPNIA
Anastazja Koprowicz I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu Joanna Nowak NAGRODA II STOPNIA
Nikodem Niedzielski I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy Ewelina Stępień NAGRODA II STOPNIA
Klara Doniec I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jaśle Jarosław Stompel NAGRODA II STOPNIA
Maciej Bieszczad I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy Lucyna Chwistek -Cisło NAGRODA II STOPNIA
Magdalena Bienia I Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku Maciej Harna NAGRODA III STOPNIA
Natasza Książek I Społeczna Szkoła Muzyczna I st. w Krośnie Henryk Ek NAGRODA III STOPNIA
Szymon Bakun I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Anatol Szamli NAGRODA III STOPNIA
Wojciech Buła I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu Joanna Nowak NAGRODA III STOPNIA
Karol Patro I Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Krystian Tęczar NAGRODA III STOPNIA
Ewelina Jagoda I Szkoła Muzyczna I st. w Bobowej Damian Król WYRÓŻNIENIE
Monika Papierz I Społeczna Szkoła Muzyczna I st. w Krośnie Henryk Ek WYRÓŻNIENIE
Hubert Dymek I Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie Wojciech Jurkiewicz WYRÓŻNIENIE
Mikołaj Borys I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Piotr Kopko WYRÓŻNIENIE
Zuzanna Naja I Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Małopolskim Wojciech Jurkiewicz WYRÓŻNIENIE
Paweł Gredes I Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Joanna Nowak WYRÓŻNIENIE
Karol Michałowski I Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Joanna Nowak WYRÓŻNIENIE
Kinga Wota I Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Joanna Nowak WYRÓŻNIENIE
Hiacynta Leśniak I Szkoła Muzyczna I st. w Niwiskach Jadwiga Huber WYRÓŻNIENIE
Olivia Młynarska II Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie Iwona Bodziak NAGRODA I STOPNIA
Marta Bartkowska II Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku Macie Harna NAGRODA II STOPNIA
Sebastian Nawara II Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Nowym Targu Adrian Furmankiewicz NAGRODA II STOPNIA
Iga Brydniak II Zespół Szkół Muzycznych w Bochni Andrzej Świerkosz NAGRODA II STOPNIA
Kacper Groszyk II Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie Henryk Ek NAGRODA II STOPNIA
Alicja Krzyżańska II Szkoła Muzyczna I st. w Koszycach Marcin Kuźniar NAGRODA III STOPNIA
Zuzanna Wywrot II Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński NAGRODA III STOPNIA
Krzysztof Kot II Szkoła Muzyczna I st. w Głogowie Małopolskim Marek Konieczny WYRÓŻNIENIE
Mikołaj Bator III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu dr hab. Leszek Suszycki NAGRODA II STOPNIA
Kacper Kopański III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu dr hab. Leszek Suszycki NAGRODA II STOPNIA
Hubert Rużyło III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Anatol Szamli NAGRODA II STOPNIA
Oliwia Szybka III Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie Iwona Bodziak NAGRODA II STOPNIA
Martyna Danak III Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Wojciech Jurkiewicz NAGRODA II STOPNIA
Antonina Zwolenik III Szkoła Muzyczna I st. w Korzennej Damian Król NAGRODA III STOPNIA
Weronika Kurek III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy Ewelina Stępień NAGRODA III STOPNIA
Nicola Strzelec III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Anatol Szamli WYRÓŻNIENIE
Patryk Kleszcz-Pękala III Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie Alicja Kawa WYRÓŻNIENIE
Martyna Piróg III Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński WYRÓŻNIENIE
Agnieszka Skiba III Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Wojciech Jurkiewicz WYRÓŻNIENIE