Drodzy uczniowie
Szanowni Rodzice

W związku z komunikatem Centrum Edukacji Artystycznej i aktualnym stanem zagrożenia epidemicznego wszystkie zajęcia grupowe w Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Pruchniku od dnia 21 października 2020 roku do odwołania będą odbywać się trybie zdalnym. W trakcie zajęć zdalnych będzie obowiązywał zmieniony rozkład zajęć grupowych. Zajęcia indywidualne będą się odbywać jak do tej pory w szkole.

Zajęcia teoretyczne (kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne, chór, zespoły) będą odbywać się w trybie rzeczywistym przez internet za pośrednictwem platformy MEET.GOOGLE.COM wraz z wysyłką materiałów dydaktycznych pocztą e-mail. Zajęcia z zespołów będą prowadzone na platformie wybranej przez nauczyciela (np. MESSENGER). Linki do poszczególnych zajęć zostaną wygenerowane przez nauczycieli i zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w dniu 21.10.2020 (środa) w godzinach porannych wraz z rozkładem zajęć.

Przypominamy uczniom, że jeśli posiadają konto założone przez swoją szkołę ogólnokształcącą na CLASROOM.GOOGLE mogą pojawić się problemy z połączeniem do naszych zajęć. W takiej sytuacji należy utworzyć odrębne konto GOOGLE (zakładając np. pocztę w domenie @gmail.com) i logować się z nowego konta.

Prosimy w dniu jutrzejszym (21.10.2020) zapoznać się z nowym rozkładem zajęć grupowych. W terminie zajęć należy kliknąć link celem połączenia się do grupy. Po chwili oczekiwania nastąpi akceptacja przez nauczyciela prowadzącego zajęcia. W przypadku ewentualnej kolizji terminów z lekcjami z instrumentu można będzie skorzystać z alternatywnych grup.

Grzegorz Wójcikiewicz
Dyrektor PSM I st. w Pruchniku

Skip to content