Mamy jeszcze wolne miejsca – przedłużamy zapisy do 05.06.2021 !!!

Z dużą przyjemnością informujemy, że posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc dla kandydatów do Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Pruchniku na rok szkolny 2021/2022. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji o zapisie do naszej szkoły – to już ostatni moment – przedłużamy rejestrację kandydatów do 5 czerwca 2021 roku.

Szkoła prowadzi naukę gry w sekcjach: fortepianu, akordeonu, gitary, skrzypiec, klarnetu, trąbki, fletu, waltorni i saksofonu. Nauka w szkole jest bezpłatna. Dodatkowe informacje – tel. 509 834 052 i tel. 16 732 48 12.

Zasady rekrutacji w trybie internetowym:

  • Kandydaci dokonują wstępnej rezerwacji miejsca w szkole poprzez formularz elektroniczny na stronie: https://forms.gle/sHszJJSrMnLaGyN6A
  • Zgłoszenia rezerwacyjne przyjmujemy do 5 czerwca 2021 roku.
  • Przesłuchania wstępne (badania predyspozycji do kształcenia muzycznego) odbędą się po zebraniu listy kandydatów – termin zostanie podany kandydatom w odrębnej korespondencji e-mail lub telefonicznie.
  • Dokumenty kandydata (wniosek – kwestionariusz) należy złożyć w sekretariacie szkoły najpóźniej w dniu przesłuchania wstępnego.

Dokumenty kandydata do pobrania w sekretariacie szkoły lub poniżej:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!