Drodzy Rodzice,
Uczniowie, Nauczyciele

Zwracam się Do was z prośbą o pomoc w Akcji Pomocy Dla Uchodźców ze wschodu. Wspieramy najbardziej potrzebujących, uciekających z miejsca gdzie toczy się brutalna wojna. Zbieramy czekolady, batony, tubki owocowo warzywne, soczki, lizaki. Prosimy o dostarczenie produktów wysokiej jakości i długim terminie do spożycia. Zebrane artykuły będą odbierane z naszej szkoły po zebraniu większej ilości. Zbiórka jest organizowana przy współpracy z POSiR w Przemyślu. Więcej informacji udziela p. Anna Misiak-Zub, koordynator przedsięwzięcia –   nauczyciel naszej szkoły.

Wszystkie Dary proszę pozostawiać w sekretariacie lub przekazywać nauczycielom instrumentu głównego, którzy pozostawią je w sekretariacie. Liczymy na pozytywny odzew z Waszej strony.

Grzegorz Wójcikiewicz
Dyrektor PSM I st. W Pruchniku

Skip to content