Szanowni Państwo

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie z jakim spotkały się Pruchnickie Konfrontacje Skrzypcowe 2022, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Pruchnika – Pana Wacława Szkoły.

Jako organizatorzy chcemy podziękować Uczestnikom za każde zgłoszenie, które otrzymaliśmy. Ogrom pracy włożony w efekt finalny prezentacji konkursowych z pewnością zaowocuje dla Was w przyszłości piękną przygodą z muzyką.

Wiemy, że udział w Konkursie jest związany z  mnóstwem przygotowań zarówno dla Wykonawców jak i przygotowujących ich Nauczycieli, ale wymaga także zaangażowania Rodziców.

Dziękujemy wszystkim ośrodkom edukacji muzycznej, które zdecydowały się na umożliwienie swoim podopiecznym udziału w naszym wydarzeniu. Każdy z Nauczycieli włożył wiele pracy aby nasze Jury mogło odsłuchać naprawdę pięknych prezentacji.

Zanim przejdziemy do przedstawienia Skróconego Protokołu z obrad Jury, chcemy aby wybrzmiały również podziękowania dla Akompaniatorów
za wsparcie na scenie Młodych Wykonawców. Wiele z wykonań pozostanie w naszej pamięci ze względu na niepowtarzalne walory artystyczne oraz elastyczność z jaką poruszają się Państwo po klawiaturze, nieustannie szukając drogi do szlachetnej produkcji estradowej.

Choć nie mówi się o tym często największym wsparciem dla Młodych Muzyków są właśnie Rodzice i to Wam, Szanowni Państwo chcemy dziś szczególnie podziękować. Bez Was nasz Konkurs nie mógłby się odbyć!

Niestety ze względu na przedłużenie do 15.04.2022 r. stopnia alarmowego BRAVO jesteśmy zmuszeni odwołać Koncert Laureatów, który był planowany na 10.04.2022 r. Nagrody oraz dyplomy dla laureatów miejsc oraz dyplomy dla wyróżnionych zostaną przesłane pocztą.

Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję za rok spotkać się z Państwem w Pruchniku na kolejnej edycji Pruchnickich Konfrontacji Skrzypcowych!

W imieniu organizatorów
Aleksandra Rytwińska
Dyrektor Artystyczny Konkursu

Skip to content