W dniach od 11 do 13 stycznia 2017 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Leżajsku odbywał się III Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół muzycznych Województwa Podkarpackiego i Województwa Małopolskiego. Publiczną Szkołę Muzyczną I stopnia w Pruchniku reprezentowali uczniowie z sekcji akordeonu i gitary. Trzeci dzień zmagań konkursowych (13.01.2017) należał do gitarzystów. Uczestników zmagań konkursowych oceniało  w tym dniu Jury w składzie: Iwona Bodziak – przewodnicząca (Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku), Grzegorz Wziątka (Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Stalowej Woli), Krzysztof Skoczyński (Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku i Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku), Joanna Nowak (Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku i Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku) i Grzegorz Orzechowski (Szkoła Muzyczna I st. w Błażowej).

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie sekcji gitary Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku znaleźli się wśród wyróżnionych i nagrodzonych:

Uczestnik Kat. Nauczyciel Nagroda
Zuzanna Wywrot I Krzysztof Skoczyński NAGRODA II STOPNIA
Ilona Wałach I Joanna Nowak WYRÓŻNIENIE
Magdalena Ziobrowska I Joanna Nowak NAGRODA III STOPNIA
Emilia Długosz II Krzysztof Skoczyński WYRÓŻNIENIE
Martyna Piróg III Krzysztof Skoczyński WYRÓŻNIENIE

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom a także nauczycielom, którzy są współautorami ich sukcesu – składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych osiągnięć artystycznych !!!

Skip to content