Laureaci I Wiosennych Spotkań Młodych Gitarzystów

Lista laureatów I Wiosennych Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku
Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Pruchnika – Wacława Szkoły

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Kat. Punktacja Nagroda
Zuzanna Wywrot Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński I 24,00 I STOPNIA
Wiktor Maczuga Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński I 24,00 I STOPNIA
Iga Brydniak Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni Andrzej Świerkosz I 24,00 I STOPNIA
Maja Radochońska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Piotr Kopko I 23,50 II STOPNIA
Julia Bezara Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Ewelina Stępień I 23,00 II STOPNIA
Kacper Radwański Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku Andrzej Siedlecki I 22,50 II STOPNIA
Ilona Wałach Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Joanna Nowak I 22,30 II STOPNIA
Magdalena Ziobrowska Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Joanna Nowak I 22,00 II STOPNIA
Dawid Drapała Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Andrzej Antonik I 22,00 II STOPNIA
Michał Haftek Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Andrzej Antonik I 21,50 III STOPNIA
Karol Pawłowski Szkoła Muzyczna I st. w Dynowie Piotr Kopko I 21,00 III STOPNIA
Katarzyna Wośko Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński I 21,00 III STOPNIA
Weronika Czopowska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Wiesław Mazurek I 20,75 WYRÓŻNIENIE
Zofia Kułacz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński I 20,66 WYRÓŻNIENIE
Weronika Sobol Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Andrzej Antonik I 20,50 WYRÓŻNIENIE
Julia Szajnar Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński I 20,33 WYRÓŻNIENIE
Michał Dec Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak I 20,30 WYRÓŻNIENIE
Sandra Galiszewska Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Andrzej Antonik I 20,25 WYRÓŻNIENIE
Lena Siudak Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Miechowie Jolanta Sojka I 20,00 WYRÓŻNIENIE
Natalia Chrapek Szkoła Muzyczna I st. w Dynowie Piotr Kopko I 20,00 WYRÓŻNIENIE
Filip Nowacki Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Ewelina Stępień II 24,00 I STOPNIA
Aleksandr Statkevych Społeczna Szkoła Muzyczna I st. w Rzeszowie Józef Ruszel II 23,00 II STOPNIA
Małgorzata Królikowska Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Krystian Tęczar II 22,60 II STOPNIA
Radosław Stojko Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Łańcucie Monika Welc II 22,25 II STOPNIA
Agnieszka Skiba Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak II 22,00 II STOPNIA
Martyna Majewska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak II 22,00 II STOPNIA
Zofia Slisz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Leszek Suszycki II 22,00 II STOPNIA
Jakub Gazda Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Leszek Suszycki II 22,00 II STOPNIA
Mikołaj Bator Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Leszek Suszycki II 22,00 II STOPNIA
Weronika Kurek Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Dębicy Ewelina Stępień II 22,00 II STOPNIA
Magdalena Boho Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu Anatol Szamli II 22,00 II STOPNIA
Martyna Danak Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak II 21,25 III STOPNIA
Kacper Kopański Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Leszek Suszycki II 21,25 III STOPNIA
Hubert Rużyło Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Anatol Szamli II 21,00 III STOPNIA
Alicja Nowak Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Miechowie Jolanta Sojka II 20,60 WYRÓŻNIENIE
Zuzanna Potoczny Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak II 20,25 WYRÓŻNIENIE
Magdalena Rydzik Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński II 20,25 WYRÓŻNIENIE
Antoni Kapłoń Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu Anatol Szamli II 20,20 WYRÓŻNIENIE
Michał Pieniek Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Dorota Wiśniowska II 20,00 WYRÓŻNIENIE
Karol Zięba Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu Marta Lis II 20,00 WYRÓŻNIENIE
Natalia Piątek Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński II 20,00 WYRÓŻNIENIE
Zuzanna Wójcik Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni Andrzej Świerkosz III 24,00 I STOPNIA
Paulina Purs Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu Marta Lis III 24,00 I STOPNIA
Joanna Złotek Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Strzyżowie Krzysztof Przybło III 24,00 I STOPNIA
Mateusz Kędzia Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu Anatol Szamli III 22,40 II STOPNIA
Anna Czechowicz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Łańcucie Monika Welc III 22,00 II STOPNIA
Filip Mach Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie Monika Welc III 21,00 III STOPNIA

Komisja w składzie:

  • Dr hab. Leszek Suszycki – przewodniczący Jury
  • Joanna Nowak
  • Andrzej Świerkosz
  • Monika Welc
  • Krzysztof Skoczyński