Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przeglądzie uczniów klasy gitary szkół muzycznych I stopnia odbywającym się pod nazwą II Spotkania Młodych Gitarzystów w Pruchniku. Tegoroczny przegląd odbył się 26 maja 2018 roku w Sali Widowiskowej Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku. Wykonawców oceniała Komisja Konkursowa w składzie: dr hab. Leszek Suszycki – przewodniczący, Wojciech Jurkiewicz, Iwona Bodziak, Paulina Dubis i Wiesław Mazurek.

Z dużą przyjemnością możemy pochwalić się nagrodami, które otrzymali uczniowie naszej szkoły. Wśród nagrodzonych uczniów PSM I st. w Pruchniku znaleźli się: Magdalena Ziobrowska z klasy p. Andrzeja Antonika – WYRÓŻNIENIE, Zuzanna Wywrot z klasy p. Krzysztofa Skoczyńskiego – III NAGRODA i Weronika Wojciechowska z klasy p. Wojciecha Jurkiewicza – II NAGRODA.

Wielkie gratulacje dla uczniów i nauczycieli z życzeniami dalszych sukcesów artystycznych.

Skip to content