Po raz pierwszy tak duża grupa naszych uczniów jednorazowo wzięła udział w przesłuchaniach konkursowych. Stało się tak na VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych w Pruchniku. Wspomniany przegląd odbył się 14 maja 2018 roku w Sali Widowiskowej Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku i był kontynuacją odbywającego się wcześniej przedsięwzięcia organizowanego przez Fundację Wspierania Edukacji Artystycznej w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Uczestników przeglądu oceniała Komisja Konkursowa w składzie: Anna Wójcikiewicz – przewodnicząca (prezes Fundacji Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Małopolskim), Stanisław Jaworski (dyrektor PSM I st. w Leżajsku), Łukasz Choiński (dyrektor SM I st. w Kamieniu), Monika Witalec (nauczyciel szkół muzycznych w Sokołowie Małopolskim, Dynowie i Pruchniku), Natalia Kmita (nauczyciel szkół muzycznych w Kamieniu, Sokołowie Małopolskim i Leżajsku) i Urszula Buda (wykładowca Uniwersytetu Rzeszowskiego).

Z dużą przyjemnością informujemy, że uczniowie z klasy saksofonu, akordeonu, skrzypiec, fletu, gitary, fortepianu i trąbki zostali docenieni przez jurorów i otrzymali nagrody I, II i III stopnia, a także wyróżnienia. Współtwórcą sukcesu naszych artystów był pan Wojciech Styś, który akompaniował większości uczniów naszej szkoły.

Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów PSM I st. w Pruchniku

Uczestnik Klasa Nauczyciel Nagroda
Antoni Mazur kl. 3/6 Jarosław Szuper NAGRODA I STOPNIA
Paweł Furman kl. 4/4 Paweł Nowak NAGRODA I STOPNIA
Jagoda Potoczny kl. 2/6 Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Maria Ziobrowska kl. 2/6 Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Roksana Jarosz kl. 3/6 Anna Misiak-Zub NAGRODA II STOPNIA
Zuzanna Wywrot kl. 3/6 Krzysztof Skoczyński NAGRODA II STOPNIA
Nikola Jedlińska kl. 3/4 Paweł Nowak NAGRODA II STOPNIA
Agata Pich kl. 1/6 Maria Skupniewicz NAGRODA III STOPNIA
Natalia Kaszuba kl. 3/6 Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA
Julia Madejowska kl. 3/6 Danuta Wołoszyn NAGRODA III STOPNIA
Zuzanna Kwaśniak kl. 3/6 Danuta Wołoszyn NAGRODA III STOPNIA
Weronika Wojciechowska kl. 1/4 Wojciech Jurkiewicz NAGRODA III STOPNIA
Amelia Wysocka kl. 2/4 Jacek Łaskarzewski NAGRODA III STOPNIA
Aleksandra Wróbel kl. 2/4 Jacek Łaskarzewski NAGRODA III STOPNIA
Martyna Piróg kl. 2/4 Krzysztof Skoczyński NAGRODA III STOPNIA
Amelia Jarosz kl. 3/6 Jowita Nidecka-Kordas WYRÓŻNIENIE
Zofia Szpak kl. 1/4 Justyna Ignac WYRÓŻNIENIE
Dominik Kowalski kl. 2/4 Justyna Ignac WYRÓŻNIENIE
Magdalena Wota kl. 3/4 Jarosław Szuper WYRÓŻNIENIE
Amelia Szpytma kl. 3/4 Marcin Kasprzyk WYRÓŻNIENIE
Oliwia Maciewicz kl. 2/6 Maria Skupniewicz WYRÓŻNIENIE
Maria Michalska kl. 2/6 Justyna Ignac WYRÓŻNIENIE
Antonina Kochanowicz kl. 3/6 Jowita Nidecka-Kordas WYRÓŻNIENIE
Oliwia Kuras kl. 3/6 Justyna Ignac WYRÓŻNIENIE
Duet: Julia Madejowska, Wiktoria Mazur kl. 3/6 Danuta Wołoszyn WYRÓŻNIENIE
Maja Podolak kl. 3/6 Marcin Kasprzyk WYRÓŻNIENIE
Julia Surmiak kl. 3/4 Grzegorz Wójcikiewicz WYRÓŻNIENIE
Jakub Solarski kl. 3/4 Justyna Ignac WYRÓŻNIENIE

 

Skip to content