Z wielką satysfakcją informujemy, że absolwent naszej szkoły – Mikołaj Wańkowicz – aktualnie uczeń Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu, odebrał stypendium w ramach Programu Stypendialnego MKiDN „Młoda Polska”. Mikołaj aktualnie uczy się w klasie akordeonu p. Krzysztofa Burego w Państwowej Szkole Muzycznej II st. przy ZPSM w Jarosławiu, ale musimy zaznaczyć, że podstawą do otrzymania stypendium były w znaczącej mierze osiągnięcia uzyskane gdy był jeszcze uczniem Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Pruchniku. Jako uczeń naszej szkoły także doskonalił się pod okiem p. Krzysztofa Burego. Uroczystość odbyła się 19 marca w Pałacu Rzeczypospolitej – siedzibie Biblioteki Narodowej w Warszawie.

Wielkie gratulacje dla Mikołaja i Jego nauczyciela p. Krzysztofa Burego. Będziemy śledzić z zainteresowaniem dalsze losy naszego absolwenta życząc zarazem samych sukcesów !!!

Film wideo – wręczenie nagrody Mikołajowi Wańkowiczowi:
https://drive.google.com/file/d/1Q7h2QHl8wPtKkJL88Fnp9BuAYhcxHSfi/view?usp=sharing

Zdjęcia z uroczystości:

Skip to content