Nagrodzeni i wyróżnieni w IX Przeglądzie Szkół Muzycznych w Pruchniku

Top WWW Laureaci

Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczestników IX Przeglądu Szkół Muzycznych w Pruchniku

Klasa 1/6

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Anna Wilk fortepian NSM I st. w Sokołowie Młp. Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA I STOPNIA
Izabela Trela fortepian SM I st. w Domosławicach Nataliia Terekh NAGRODA I STOPNIA
Natalia Kubiś-Mroszczyk fortepian ZSM nr 1 w Rzeszowie Urszula Buda NAGRODA I STOPNIA
Natalia Kubiś-Mroszczyk podkład ZSM nr 1 w Rzeszowie  — NAGRODA I STOPNIA
Maja Bęben skrzypce NSM I st. w Sokołowie Młp. Barbara Szydełko NAGRODA I STOPNIA
Dominik Oleniacz skrzypce SM I st. w Dydni Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA I STOPNIA
Piotr Gabryś fortepian SM I st. w Łącku Sandra Delong-Kiełbińska NAGRODA II STOPNIA
Sławomir Kołcz akordeon SM I st. w Kańczudze Krzysztof Bury NAGRODA II STOPNIA
Anna Malawska-Róg skrzypce PSM I st. w Łańcucie Mirosława Wojturska NAGRODA II STOPNIA
Krystian Zalot waltornia PSM I st. w Pruchniku Damian Skupniewicz NAGRODA II STOPNIA
Nikola Nazar skrzypce PSM I st. w Leżajsku Danuta Wołoszyn NAGRODA II STOPNIA
Vovk Vitalina fortepian PSM nr 5 w Lwowie Soffia Hasoshyn NAGRODA III STOPNIA
Zuzanna Motyka akordeon ZPSM w Jarosławiu Krzysztof Bury NAGRODA III STOPNIA
Masyra Veronika skrzypce PSM nr 5 w Lwowie Marianna Hasoshyn NAGRODA III STOPNIA
Julia Rubin skrzypce PSM I st. w Leżajsku Danuta Wołoszyn NAGRODA III STOPNIA
Kacper Szymański-Galas fortepian PSM I st. w Pruchniku Gabriela Wojtas WYRÓŻNIENIE
Weronika Zając gitara PSM I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński WYRÓŻNIENIE
Marlena Bąk skrzypce PSM I st. w Pruchniku Danuta Wołoszyn WYRÓŻNIENIE
Emilia Brzuchacz skrzypce PSM I st. w Pruchniku Danuta Wołoszyn WYRÓŻNIENIE
Emilia Jarosz skrzypce PSM I st. w Pruchniku Maria Skupniewicz WYRÓŻNIENIE
Nikola Kędzior skrzypce PSM I st. w Pruchniku Danuta Wołoszyn WYRÓŻNIENIE

Klasa 2/6

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Emilia Fedko flet SM I st. w Domosławicach Oksana Maksymchuk NAGRODA I STOPNIA
Martyna Łach flet SM I st. w Domosławicach Oksana Maksymchuk NAGRODA I STOPNIA
Mikołaj Dudas fortepian PSM I st. w Leżajsku Wiesława Drabik NAGRODA I STOPNIA
Gabriela Niemczak skrzypce PSM I st. w Łańcucie Maria Skupniewicz NAGRODA I STOPNIA
Patryk Kuras skrzypce PSM I st. w Łańcucie Maria Skupniewicz NAGRODA I STOPNIA
Gabriela Kuchyt skrzypce NSM I st. w Sokołowie Młp. Barbara Szydełko NAGRODA I STOPNIA
Emilia Szabarkiewicz fortepian PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac-Kycia NAGRODA II STOPNIA
Milena Wójcik fortepian NSM I st. w Sokołowie Młp. Anna Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Olivia Gancarz fortepian SSM I st. w Jeżowem Wiesława Drabik NAGRODA II STOPNIA
Agata Pich skrzypce PSM I st. w Pruchniku Maria Skupniewicz NAGRODA II STOPNIA
Julia Pilch trąbka PSM I st. w Pruchniku Jacek Łaskarzewski NAGRODA II STOPNIA
Zofia Stefanowska flet PSM I st. w Pruchniku Anna Misiak-Zub NAGRODA II STOPNIA
Martyna Orłowska skrzypce SM I st. w Dydni Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Zuzanna Mac waltornia SM I st. w Kańczudze Damian Skupniewicz NAGRODA II STOPNIA
Antonina Jastrzębski fortepian SM I st. w Rymanowie Tomasz Putrzyński NAGRODA III STOPNIA
Gabriela Kraska fortepian NSM I st. w Sokołowie Młp. Anna Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA
Jakub Kaźmierak fortepian SM I st. w Kamieniu Beata Mikuła NAGRODA III STOPNIA
Julia Klimek fortepian NSM I st. w Sokołowie Młp. Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA
Marcin Gala fortepian PSM I st. w Pruchniku Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA
Miranda Konstancja Szczepańska fortepian SM I st. w Domosławicach Mann Li Szczepańska NAGRODA III STOPNIA
Duet: Olivia Gancarz, Nina Kufel fortepian SSM I st. w Jeżowem Wiesława Drabik NAGRODA III STOPNIA
Angelika Pilch skrzypce PSM I st. w Pruchniku Maria Skupniewicz NAGRODA III STOPNIA
Adam Żyła akordeon SM I st. w Kańczudze Krzysztof Bury WYRÓŻNIENIE
Duet: Sara Figiela, Jowita Figiela trąbka ZPSM w Przemyślu Jan Łaskarzewski WYRÓŻNIENIE
Jowita Figiela trąbka ZPSM w Przemyślu Jan Łaskarzewski WYRÓŻNIENIE

Klasa 3/6

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Anna Faltyn fortepian SM I st. w Łącku Sandra Delong-Kiełbińska NAGRODA I STOPNIA
Kalina Golec fortepian PSM I st. w Leżajsku Wiesława Drabik NAGRODA I STOPNIA
Anna Siry skrzypce SM I st. w Dynowie Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA I STOPNIA
Miranda Konstancja Szczepańska skrzypce SM I st. w Domosławicach Ewa Borcz NAGRODA I STOPNIA
Julia Bednarz fortepian SSM I st. w Jeżowem Wiesława Drabik NAGRODA II STOPNIA
Duet: Julia Bednarz, Paulina Koc fortepian SSM I st. w Jeżowem Wiesława Drabik, Magdalena Pamuła NAGRODA II STOPNIA
Duet: Kalina Golec, Mikołaj Dudas fortepian
(kl. 3/6 i 2/6)
PSM I st. w Leżajsku Wiesława Drabik NAGRODA II STOPNIA
Maria Ziobrowska skrzypce PSM I st. w Pruchniku Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Agata Magiel saksofon NSM I i II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas NAGRODA II STOPNIA
Jagoda Potoczny skrzypce PSM I st. w Pruchniku Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA III STOPNIA
Oliwia Maciewicz skrzypce PSM I st. w Pruchniku Maria Skupniewicz NAGRODA III STOPNIA
Fabian Kądziołka akordeon PSM I st. w Pruchniku Krzysztof Bury WYRÓŻNIENIE
Gerard Chudzik fortepian PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac-Kycia WYRÓŻNIENIE
Jakub Anioł akordeon SM I st. w Kańczudze Ryszard Konieczny WYRÓŻNIENIE
Judyta Prochownik akordeon PSM I st. w Pruchniku Krzysztof Bury WYRÓŻNIENIE
Ksawery Szydłowski fortepian ZPSM w Przemyślu Marcin Kasprzyk WYRÓŻNIENIE
Mateusz Madej saksofon NSM I i II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas WYRÓŻNIENIE

Klasa 4/6

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Kacper Świtalski akordeon SM I st. w Kańczudze Krzysztof Bury NAGRODA I STOPNIA
Mikołaj Cyprian Skolimowski fortepian ZSM nr 1 w Rzeszowie Urszula Buda NAGRODA I STOPNIA
Antoni Mazur saksofon PSM I st. w Pruchniku Jarosław Szuper NAGRODA I STOPNIA
Jan Kadłubowski fortepian ZSM w Wieliczce Sandra Delong-Kiełbińska NAGRODA II STOPNIA
Zuzanna Wywrot gitara PSM I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński NAGRODA II STOPNIA
Jakub Świrk akordeon SM I st. w Kańczudze Krzysztof Bury NAGRODA III STOPNIA
Łukasz Rafiński akordeon NSM I st. w Sokołowie Młp. Stanisław Jaworski NAGRODA III STOPNIA
Zuzanna Skręt fortepian PSM I st. w Łańcucie Jolanta Filar – Choińska NAGRODA III STOPNIA
Monika Komenda trąbka ZPSM w Przemyślu Jacek Łaskarzewski NAGRODA III STOPNIA
Eryk Koźmiński fortepian PSM I st. w Pruchniku Gabriela Wojtas WYRÓŻNIENIE
Gracjan Piróg akordeon PSM I st. w Pruchniku Paweł Nowak WYRÓŻNIENIE
Katarzyna Sobota fortepian SM I st. w Dydni Tomasz Putrzyński WYRÓŻNIENIE
Katarzyna Wośko gitara PSM I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński WYRÓŻNIENIE
Krzysztof Źrebiec fortepian SM I st. w Dydni Tomasz Putrzyński WYRÓŻNIENIE
Maja Podolak fortepian PSM I st. w Pruchniku Marcin Kasprzyk WYRÓŻNIENIE
Oliwia Kuras fortepian PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac-Kycia WYRÓŻNIENIE
Szymon Sęk fortepian PSM I st. w Pruchniku Justyna Ignac-Kycia WYRÓŻNIENIE
Wiktor Dudek saksofon PSM I st. w Leżajsku Wiesław Wojtas WYRÓŻNIENIE

Klasa 5/6

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Mateusz Siry fortepian SM I st. w Dynowie Anna Dymek NAGRODA I STOPNIA
Piotr Sulikowski fortepian NSM I i II st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA I STOPNIA
Maja Hepnar skrzypce PSM I st. w Łańcucie Maria Skupniewicz NAGRODA I STOPNIA
Milena Stańczuk skrzypce PSM I st. w Łańcucie Maria Skupniewicz NAGRODA II STOPNIA
Awaz Lila Szczepańska wiolonczela SM I st. w Domosławicach Orest Bryliński NAGRODA II STOPNIA
Szymon Kilian trąbka ZPSM w Przemyślu Jacek Łaskarzewski NAGRODA III STOPNIA

Klasa 6/6

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Aneta Przeszło fortepian PSM I st. w Leżajsku Aleksander Koziński NAGRODA I STOPNIA
Duet: Anna Kądziołka, Zuzanna Kuziel fortepian PSM I st. w Limanowej Renata Czaja NAGRODA I STOPNIA
Kamil Sabat akordeon NSM I st. w Sokołowie Młp. Stanisław Jaworski NAGRODA I STOPNIA
Jakub Smycz saksofon PSM I st. w Przeworsku Wiesław Wojtas NAGRODA III STOPNIA

Klasa 1/4

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Aleksandra Frankowicz fortepian SM I st. w Rymanowie Tomasz Putrzyński NAGRODA II STOPNIA
Igor Buła gitara ZPSM w Jarosławiu Joanna Nowak NAGRODA II STOPNIA
Łucja Woś fortepian NSM I st. w Sokołowie Młp. Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Karol Ostafiński klarnet SM I st. w Dynowie Artur Gadzała NAGRODA II STOPNIA
Karol Michałowski gitara PSM I st. w Pruchniku Joanna Nowak WYRÓŻNIENIE
Małgorzata Szymczycha fortepian PSM I st. w Pruchniku Marcin Kasprzyk WYRÓŻNIENIE
Natalia Kędra fortepian SM I st. w Dydni Tomasz Putrzyński WYRÓŻNIENIE
Paweł Gredes gitara PSM I st. w Pruchniku Joanna Nowak WYRÓŻNIENIE

Klasa 2/4

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Mateusz Zajdel akordeon SM I st. w Dydni Tomasz Mazur NAGRODA I STOPNIA
Krystian Łabędź waltornia PSM I i II st. w Wadowicach Marcin Gajewski NAGRODA I STOPNIA
Szymon Wilk fortepian NSM I st. w Sokołowie Młp. Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA
Dominika Kurkowiak flet SM I st. w Kańczudze Anna Misiak-Zub NAGRODA III STOPNIA
Jakub Olejarz akordeon PSM I st. w Pruchniku Paweł Nowak WYRÓŻNIENIE
Zuzanna Ćwikła saksofon NSM I i II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas WYRÓŻNIENIE

Klasa 3/4

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Tomasz Solak waltornia PSM I i II st. w Wadowicach Marcin Gajewski NAGRODA I STOPNIA
Dawid Szczęch akordeon PSM I st. w Leżajsku Stanisław Jaworski NAGRODA II STOPNIA
Amelia Wysocka trąbka PSM I st. w Pruchniku Jacek Łaskarzewski NAGRODA II STOPNIA
Aleksandra Wróbel trąbka PSM I st. w Pruchniku Jacek Łaskarzewski NAGRODA III STOPNIA
Regina Szczęch saksofon PSM I st. w Leżajsku Wiesław Wojtas NAGRODA III STOPNIA
Sebastian Madej saksofon NSM I i II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas WYRÓŻNIENIE

Klasa 4/4

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Beata Rudzińska fortepian PSM I st. w Leżajsku Gabriela Wojtas NAGRODA I STOPNIA
Magdalena Wota saksofon PSM I st. w Pruchniku Jarosław Szuper NAGRODA I STOPNIA
Seweryn Maj saksofon PSM I st. w Pruchniku Jarosław Szuper NAGRODA I STOPNIA
Martyna Piróg gitara PSM I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński NAGRODA II STOPNIA
Jacek Orzechowski saksofon SM I st. w Kańczudze Jarosław Szuper NAGRODA III STOPNIA
Seweryn Mach klarnet NSM I i II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas WYRÓŻNIENIE

Klasa 1 / II st.

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Leszek Wołoszyn akordeon ZPSM w Jarosławiu Krzysztof Bury NAGRODA I STOPNIA
Duet: Leszek Wołoszyn, Mikołaj Wańkowicz akordeon ZPSM w Jarosławiu Krzysztof Bury NAGRODA I STOPNIA
Mikołaj Wańkowicz akordeon ZPSM w Jarosławiu Krzysztof Bury NAGRODA I STOPNIA
Katarzyna Karpińska flet ZPSM w Przemyślu Anna Fednar NAGRODA I STOPNIA

Klasa 2 / II st.

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Artur Szumełda puzon ZPSM w Przemyślu Tomasz Łaskarzewski NAGRODA I STOPNIA
Justyna Maślanka fortepian ZSM w Radomiu Michał Drewnowski NAGRODA II STOPNIA
Kacper Duda akordeon NSM I i II st. w Leżajsku Stanisław Jaworski NAGRODA II STOPNIA
Maciej Wiśniowski saksofon NSM II st. w Przeworsku Wiesław Wojtas NAGRODA II STOPNIA

Klasa 3 / II st.

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Maksymilian Wlazło trąbka ZPSM w Przemyślu Jacek Łaskarzewski NAGRODA II STOPNIA
Wiktoria Becla saksofon ZSM nr 2 w Rzeszowie Krzysztof Kopeć NAGRODA II STOPNIA
Konrad Pic fortepian ZPSM w Przemyślu Marcin Kasprzyk WYRÓŻNIENIE

Klasa 4 / II st.

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Karolina Chmiel saksofon ZSM nr 1 w Rzeszowie Krzysztof Kopeć NAGRODA I STOPNIA
Jakub Łata saksofon NSM I i II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas NAGRODA II STOPNIA
Lidia Siwiec saksofon NSM I i II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas NAGRODA II STOPNIA

Klasa 5 / II st.

Wykonawca Instrument Szkoła Nauczyciel Nagroda
Marcin Sokoleńko saksofon ZSM nr 1 w Rzeszowie Krzysztof Kopeć NAGRODA I STOPNIA