W środę 10.05.2023 w sali koncertowej naszej szkoły odbyły się koncerty promujące szkołę – przenieśliśmy się na chwile w świat bajek Walt’a Disneya. Każdy instrument w magiczny sposób zaprezentował nam bajkę przy akompaniamencie p. Łukasza Magdziaka. Orkiestra pod batutą p. Jacka Łaskarzewskiego również zadała nam kilka zagadek muzycznych. Gościnnie wystąpił z nami p. Tomek Łaskarzewski prezentując nam cudowne możliwości puzonu.

W koncercie brali udział uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele: Justyna Pasternak – klasa akordeonu, Jacek Łaskarzewski – klasa trąbki i orkiestra, Weronika Bacher-Trzeciak – klasa klarnetu, Mateusz Micał – klasa gitary, Łukasz Magdziak – klasa fortepianu oraz akompaniament, Anna Misiak-Zub – klasa fletu oraz prowadzenie koncertu.

Bardzo dziękujemy pozostałym nauczycielom za przygotowanie uczniów oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe naszego projektu.

Gościły u nas :

  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kramarzówce
  • Zespół Szkół w Rozborzu Długim
  • Szkoła Podstawowa w Jodłówce
  • Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pruchniku

Promocja szkoły została przygotowana i poprowadzona przez p. Annę Misiak-Zub.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i nagrań wideo z wydarzenia:

 

 

Skip to content