Laureaci II Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku

Laureaci

Lista laureatów II Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku
Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Pruchnika – Wacława Szkoły

Uczestnik Kat. Szkoła Nauczyciel Punktacja Nagrody
Maciej Bartecki I Szkoła Muzyczna I st.
w Niwiskach
Krystian Tęczar 24,00 I NAGRODA
Jakub Chachura I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
w Przemyślu
Leszek Suszycki 24,00 I NAGRODA
Olivia Młynarska I Szkoła Muzyczna I st.
w Rymanowie
Iwona Bodziak 24,00 I NAGRODA
Weronika Wojciechowska I Publiczna Szkoła Muzyczna I st.
w Pruchniku
Wojciech Jurkiewicz 22,00 II NAGRODA
Zuzanna Krok I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sanoku Iwona Bodziak 22,00 II NAGRODA
Julia Bezara I Szkoła Muzyczna I st.
w Ropczycach
Ewelina Stępień 21,00 III NAGRODA
Natalia Chrapek I Szkoła Muzyczna I st.
w Dynowie
Piotr Kopko 21,00 III NAGRODA
Maja Kot I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sanoku Aleksandra Bodziak 21,00 III NAGRODA
Wiktoria Kędziora I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
w Jarosławiu
Anatol Szamli 20,00 WYRÓŻNIENIE
Martyna Majewska I Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Wojciech Jurkiewicz 20,00 WYRÓŻNIENIE
Magdalena Ziobrowska I Publiczna Szkoła Muzyczna I st.
w Pruchniku
Andrzej Antonik 20,00 WYRÓŻNIENIE
Julita Jarząbek II Szkoła Muzyczna I st.
w Dobczycach
Jadwiga Wołek 25,00 I NAGRODA
Małgorzata Królikowska II Szkoła Muzyczna I st.
w Ropczycach
Krystian Tęczar 24,00 I NAGRODA
Filip Nowacki II Szkoła Muzyczna I st.
w Ropczycach
Ewelina Stępień 22,00 II NAGRODA
Mikołaj Bator II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
w Przemyślu
Leszek Suszycki 22,00 II NAGRODA
Wiktor Maczuga II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński 21,00 III NAGRODA
Radosław Stojko II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Łańcucie Monika Welc 21,00 III NAGRODA
Zuzanna Wywrot II Publiczna Szkoła Muzyczna I st.
w Pruchniku
Krzysztof Skoczyński 21,00 III NAGRODA
Magdalena Rydzik II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński 21,00 III NAGRODA
Hieronim Oliwa II Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
w Strzyżowie
Krysztof Przybyło 20,60 WYRÓŻNIENIE
Maja Radochońska II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
w Przemyślu
Piotr Kopko 20,40 WYRÓŻNIENIE
Mateusz Kwaśnik II Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie Paulina Dubis 20,25 WYRÓŻNIENIE
Weronika Kurek II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
w Dębicy
Ewelina Stępień 20,20 WYRÓŻNIENIE
Julia Sabat III Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sanoku Iwona Bodziak 24,00 I NAGRODA
Oliwia Szybka III Szkoła Muzyczna I st.
w Rymanowie
Iwona Bodziak 22,00 II NAGRODA
Patrycja Zając III Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Jaśle Jarosław Stompel 22,00 II NAGRODA
Hubert Rużyło III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
w Przemyślu
Anatol Szamli 21,00 III NAGRODA